Vrátenie, výmena a reklamácia tovar tovaru

Mrzí nás, že z určitého dôvodu ste nutení tovar vracať alebo vymieňať. Sme Vám plne k dispozícii, aby sa prípad vyriešil v čo najkratšom termíne k obojstrannej spokojnosti.

Výmena tovaru

Pošli email na adresu info@textilregina.sk s informáciami:

1. Číslo objednávky

2. Kód a veľkosť pôvodného tovaru

3. Kód a veľkosť tovaru, za ktorý si želáte pôvodný tovar vymeniť

4. Dôvod výmeny

Následne Vás budeme informovať o dostupnosti požadovaného tovaru. Tovar v pôvodnom stave je možné vymeniť do 7 dní od doručenia. Produkt nesmie byť poškodený, používaný, musí byť v pôvodnom obale, v prípade oblečenia s neodstrihnutou visačkou. Spolu s produktom zašlite všetky nadobudnuté dokumenty týkajúce sa tovaru (záručný list, faktúra a pod.) ktoré ste obdržali pri kúpe.

Vrátenie a reklamácia tovaru

Občas sa stane, že produkt nevyhovuje presne požiadavkám klienta. V tomto prípadne sa snažíme vyjsť maximálne v ústrety, tovar je možné vráti do 14 dní bez udania dôvodu, čo je detailnejšie rozpísané v (obchodných podmienkach). 

Reklamácie sa snažíme vyriešiť v čo najkratšom možnom čase, preto sme si pre vás pripravili nižšie uvedený jednoduchý formulár. Prostredníctvom neho môžete zadať vašu požiadavku na reklamáciu ako aj vrátenie tovaru.

 

Tovar odporúčame zaslať doporučene a uschovať si podacie číslo. 

Produkt nesmie byť poškodený, používaný, musí byť v pôvodnom obale, v prípade oblečenia s neodstrihnutou visačkou.  

 

 
TextilRegina.sk nájdete na GLAMI.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie