Vrátenie a výmena tovaru

Mrzí nás, že z určitého dôvodu ste nutení tovar vracať alebo vymieňať. Sme Vám plne k dispozícii, aby sa prípad vyriešil v čo najkratšom termíne k obojstrannej spokojnosti.

Výmena tovaru

Pošli email na adresu info@textilregina.sk s informáciami:

1. Číslo objednávky

2. Kód a veľkosť pôvodného tovaru

3. Kód a veľkosť tovaru, za ktorý si želáte pôvodný tovar vymeniť

4. Dôvod výmeny

Následne Vás budeme informovať o dostupnosti požadovaného tovaru. Tovar v pôvodnom stave je možné vymeniť do 7 dní od doručenia. Produkt nesmie byť poškodený, používaný, musí byť v pôvodnom obale, v prípade oblečenia s neodstrihnutou visačkou. Spolu s produktom zašlite všetky nadobudnuté dokumenty týkajúce sa tovaru (záručný list, faktúra a pod.) ktoré ste obdržali pri kúpe.

Vrátenie tovaru

Zákazník je oprávnený bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 dní od doručenia tovaru.

Stiahnite si a vyplňte náš online formulár Odstúpenia do zmluvy. Môžete nám ho zaslať v elektronickej forme na email info@textilregina.sk, alebo si ho vytlačiť a zaslať nám ho spolu s tovarom na adresu: 

Textilregina.sk

Podbiel 86 

027 42 Podbiel

Tovar neposielajte na dobierku. Odporúčame tovar zaslať doporučene a uschovať si podacie číslo. 

Produkt nesmie byť poškodený, používaný, musí byť v pôvodnom obale, v prípade oblečenia s neodstrihnutou visačkou. Spolu s produktom zašlite všetky nadobudnuté dokumenty týkajúce sa tovaru (záručný list, faktúra a pod.) ktoré ste obdržali pri kúpe. 

Cena za tovar ti bude uhradená na číslo účtu, ktoré ste uviedli vo formulári “Odstúpenie od zmluvy” bezodkladne po skontrolovaní vráteného tovaru, najneskôr do 14 dní od doručenia.